13-12-2018, imieniny dzisiaj obchodza: Łucja, Otylia, Eugeniusz


                                                        Chcesz się podzielić czymś z naszymi czytelnikami ?? Zadzwoń 516 955-325


 

 

SIANOWSKA AKADEMIA SENIORA -GRUPA TEATRALNA SPEKTAKL „SERDECZNE ŻYCZENIA” DLA PAN W SIANOWIE
SIANOWSKA AKADEMIA SENIORA  -GRUPA TEATRALNA SPEKTAKL „SERDECZNE ŻYCZENIA” DLA PAN W SIANOWIE

AKADEMIA  INICJUJE  I KIERUJE DZIAŁANIAMI  SPOŁECZNYMI , EDUKACYJNYMI   NA RZECZ ROZWOJU OŚWIATY, KULTURY, NAUKI.  DZIAŁA NA RZECZ AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ I KULTURALNEJ LUDZI DOROSŁYCH, JAK RÓWNIEŻ  AKTYWUJE  LUDZI STARSZYCH, NA RZECZ  INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ. NIE TYLKO W SIANOWIE  -CZĘŚCIĄ TEJ AKADEMII JEST GRUPA TYEATRALNA.


SPECJALNIE NA DZIEŃ KOBIET GRUPA   PRZYGOTOWALA I WYSTAWIŁA W SIANOWSKI KINIE SPEKTAKL p.t „SERDECZNE ZYCZENIA” W REŻYSERII  JANUSZA PIETRZYKOWSKIEGO –WIDOWNIA PRZYJMOWAŁA NA BIEŻĄCO DOWCIPY – REAGOWAŁA NA HUMORYSTYCZNE SYTUACJE , SALA BAWIŁA SIĘ I PRZY PIOSENKACH , ŚPIEWAJĄC GŁOŚNO Z WYKONAWCAMI. WIDAĆ BYŁO OBUSTRONNE ZADOWOLENIE I CO NAJWAZNIEJSZE ZABAWĘ ZA I PRZED RAMPA SCENICZNĄ.


GRUPA TEATRALNA POWSTAŁA TRZY LATA  TEMU, DZIEKI TOMASZOWI TESMEROWI Z SIANOWSKIEGO RATUSZA  , DAJĄC PIERWSZY WYSTĘP  Z PROGRAMEM „NASZE DNI SIANOWA’ NA STADIONIE W SIANOWIE. PO RAZ PIERWSZY UCZESTNICY SPOTKALI SIĘ Z DUŻĄ SCENĄ /DALI RADE/ I TAK SYSTEMATYCZNOŚĆ PRAWIE STAŁEJ GRUPY WYKONAWCÓW, POZWOLIŁA NA PRZYGOTOWANIE KOLEJNYCH PROGRAMÓW ARTYSTYCZNYCH, KTÓRE PREZENTOWALI NIE TYLKO SIANOWSKIEJ PUBLICZNOŚCI, ALE I DLA MIESZKAŃCÓW DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W MIELNIE I CETUNIU. ZAWSZE PRZYJĘCI BYLI WSPANIAŁYM ODBIOREM WIDZÓW, CO ŚWIADCZY O  DOSTĘPNOŚCI ZARÓWNO TEKSTÓW JAK I INSCENIZACJI. OD POCZATKU INSTENIA PROWADZACYM GRUPE JEST JANUSZ PIETRZYKOWSKI, POD  OSTRYM „NADZOREM” ORAGNIZAYJNYM BARBARY PYCZEK I POZOSTAŁYCH CZLONKÓW GRUPY. W CIĄGU TEGO CZASU GRUPA TEATRALNA  PRZYGOWAŁA KILKA SKŁADANEK – PROGRAMÓW ARTYSTYCZNYCH , A MIANOWICIE: „NASZE DNI SNIANOWA”, „HEJ DOŻYNKI’, „BYĆ SENIOREM’ ORAZ „ŻYJE SIĘ RAZ’. OSTATNI  SPEKTAKL NOSI TYTUL „SERDECZNE ŻYCZENIA” WYKONAWCY POKAZALI SIĘ PRZED SIANOWSKĄ  PUBLICZNOŚCIA  W DNIU 8 MARCA CZYLI W DNIU KOBIET, TOTEŻ  WIEKSZOŚĆ  WIDOWNI STANIOWIŁY PANIE. SKŁADANKA SCENICZNA NIOSŁA   Z SOBA WIELE SYTUACJI   DOBRYCH I  HUMORYSTYCZNYCH  Z ŻYCIA KOBIET -  UŚWIETNIONYCH PIOSENKAMI ADEKWATNYMI DO OKLOLICZNOŚCI. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE PANIE ZARÓWNO NA WIDOWNI JAK I NA SCENIE  BAWIŁY SIĘ SETNIE.

 

 

 

 

 Tekst Janusz Pietrzykowski

Zdjęcia – Waldemar Kosowski

 

 paris_, 09-03-2017, odsłon: 2607

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający: 

 

 

Szukaj:
Gdzie kupujesz ubrania?
W galerii handlowej
Na bazarze
W sklepie z odzieżą na wagę
W innym miejscu
Nie kupuję ubrań
Za pomocą internetu

Wyniki